+48 607 630 306

Rekrutacja

Firma TotalShine prowdzi proces rekrutacji przez cały rok w zależności od aktualnych potrzeb.

Jeżeli chcesz podjąć z nami współprace prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej bądź o kontakt telefoniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy przez cały czas poszukujemy pracowników na różne obiekty. Przesłanie swoich danych umożliwi nam skontaktowanie się z osobami chcącymi podjąć pracę w naszej firmie. W sposób ten możemy stworzyć bazę danych osób, z którymi w przypadku braku personelu na nowe stanowiska możemy się skontaktować, co zwiększa Państwa możliwość zatrudnienia się w naszej firmie.

Zadania

W zależności od stanowiska pracy: sprzątanie obiektów czy utrzymanie terenów zielonych zadania są inne.

Nie martw się, opowiemy Ci o nich na rozmowie kwalifikacyjnej!

Nie zostawiamy żadnych pytań bez odpowiedzi 🙂

Wymagania

  • doświadczenia w sprzątaniu
  • punktualności
  • sumienności
  • dyspozycyjności na terenie Szczecina i okolic
  • wysokiej kultury osobistej
  • schludnego wyglądu
  • uśmiechu i zapału do pracy 🙂

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłęj atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia pracownicze
  • możliwość pracy na różnych obiektach

    [dynamichidden job_title "CF7_get_post_var key='title'"]

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Totalshine z siedzibą w Szczecinie 71-276, Reymonta 26/1. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres [email protected]. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.