+48 607 630 306

Aktualności

Mini szorowarka, która wyczyści każdy kąt…

Tak, chcieliśmy Państwu przedstawić sprzęt bez którego już od dawna, nie wyobrażamy sobie naszej pracy. Kompaktowa szorowarka KASTELLMOP MINI to w pełni profesjonalna jednoszczotkowa szorowarka, która posiada dwa zbiorniki- jeden na wodę lub roztwór czyszczący, drugi na to, co z podłogi zostanie zebrane po czyszczeniu przez system ssący oraz szczotka szorująca, która obraca się z szybkością do 180 razy na minutę, umieszczona na głowicy. Zwrotność tej ostatniej w połączeniu z niewielkimi rozmiarami samego urządzenia sprawia, że szorowarką z łatwością posprzątamy przestrzenie przy ścianach czy w rogach pomieszczenia oraz pod ławkami, krzesłami czy fotelami. Samo urządzenie nie posiada żadnego kabla, który utrudniałby posługiwanie się nim. Zasilane jest z baterii, co pozwala dotrzeć nam do każdego najbardziej oddalonego zakamarka. Genialnie sprawdza się przy doczyszczaniu różnych powierzchni, a co najważniejsze pozostawia podłogę suchą, co skraca czas wyłączenia obszaru czyszczonego. Same plusy! 🙂 Jeśli mają Państwo problem z zabrudzoną, zapuszczoną podłogą kaflową, wykładzinami PCV, bądź innymi ciężkimi powierzchniami- zapraszamy! Pytania proszę kierować:

Odświeżone logo firmy

Na wiosnę zmieniamy się również i my! Niedługo będziemy świętować już 5 urodziny 😉

Certyfikat szkolenia TENZI

Chcielibyśmy pochwalić się pozytywnym ukończeniem szkolenia podstawowego organizowanego przez Firmę Tenzi. Dotyczyło ono następujących zagadnień:

  • Prawidłowego doboru i stosowania produktów Tenzi z linii Higiena, Gastro i Car,
  • Wymagań dotyczących bezpiecznego stosowania profesjonalnych produktów czyszczących,
  • Wpływu warunków i techniki stosowania na ostateczną efektywność preparatów,
  • Metody osiągania maksymalnej wydajności podczas użycia produktów Tenzi,
  • Doboru preparatów adekwatnie do rodzaju powierzchni, intensywności i typu zabrudzenia, częstotliwości sprzątania.

Koch-Chemie

Firma Koch-Chemie stawia na wysoką jakość oraz normy ochrony środowiska. Stosują środki powierzchniowo czynne z surowców odnawialnych. Poza tym wszystkie środki powierzchniowo czynne oraz czynniki kompleksujące z powodu surowych wymogów prawnych łatwo ulegają biodegradacji. W Naszej firmie wykorzystujemy je w autodetailingu!

Ecotensa

Jesteśmy zaszczyceni możliwością testowania nowych ekologicznych środków utrzymania czystości. Marka SOPHOTENS stworzona na bazie naturalnych biosurfaktantów wytwarzanych w naturalnych procesach mikrobiologicznych.  Ponadto jest to produkt lokalny z okolic Szczecina!

Wszystko z myślą o Naszych eko klientach 🙂