+48 607 630 306

Aktualności

TotalShine i prace na wysokości…

Do takich prac zaliczamy mycie elewacji budynku. Jest to proces usunięcia zabrudzeń, które nie są trwale związane z powierzchnią. Wykorzystujemy do tego nic innego jak wodę pod ciśnieniem, specjalne środki czyszczące przeznaczone do tego typu działań i oczywiście specjalistyczny sprzęt. Usuwamy osad gromadzący się na skutek oddziaływania czynników atmosferycznych. Elewacja znów jest jak nowa!

Gala Szczecin Inspiracje 2024

Z wielką przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie od Prezydenta Miasta Szczecin Piotra Krzystka na uroczystą galę Szczecin Biznes Inspiracje 2024. Oprócz wręczenia nagród magazynu Szczeciner.pl, odbyła się prezentacja lokalnych przedsięwzięć biznesowych. Galę zwieńczył koncert zespołu LeeMeet Trio. Gratulujemy laureatom i nie możemy się doczekać równie inspirujących spotkań w przyszłości.

Przywołujemy wiosnę!

Słońce zagląda Wam do biura, a na Waszych oknach wciąż zima? Zaproś Nas! Zajmiemy się czystością okien wszelkiego rodzaju: okna standardowe, połaciowe, przeszklenia w halach przemysłowych. Pracujemy również na wysokości!

Nowość na pokładzie TotalShine!

Chcemy Państwu przedstawić kompaktową szorowarkę NUMATIC NUC244NX! Z jej pomocą uzyskujemy doskonałe efekty czyszczenia na wszystkich rodzajach twardych powierzchni. Posiada szeroką gamę padów i szczotek, umożliwiając osiągnięcie profesjonalnych rezultatów niezależnie od zadania. Szczotki pracują w ruchu przeciwbieżnym z prędkością 140 obr./min zapewniając czystą i kontrolowaną pracę.

Z pozoru czysta powierzchnia może posiadać warstwę brudu i nagromadzone środki czystości, szorowarka NUMATIC NUC244NX poradzi sobie z tym, bez najmniejszego problemu, a podłoga odzyska dawny połysk!

Szkolenie z marką Swish Polska

Swish Polska funkcjonuje jako importer produktów Swish (marka kanadyjska) od 2001. Zaopatruje klientów w doskonałej jakości profesjonalne środki czystości. Pan Marcin przedstawił Nam produkty, które wprowadzamy do swojego użytku oraz ich najlepsze zastosowanie. Dziękujemy za spotkanie, a przede wszystkim za przekazaną wiedzę.